Zespół Interdyscyplinarny
Tydzień Pomocy Ofiarom Pokrzywdzonym Przestępstwem 19-25 lutego 2018 r
 W poniedziałek (19 lutego 2018 r.) rozpoczyna się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W wielu miejscach w całej Polsce będzie można uzyskać bezpłatną poradę prawną. Punkt pomocy dla poszkodowanych zostanie uruchomiony również w siedzibie Ministerstwa Sprawiedliwości.

 
   Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, który w tym roku potrwa od 19 do 25 lutego, to kolejna edycja akcji koordynowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Włączają się w nią sądy, prokuratury, policja, prawnicze samorządy zawodowe oraz liczne organizacje pozarządowe.
 
   W ramach tej akcji osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą w Sądzie Rejonowym w Krasnymstawie uzyskać bezpłatne porady i informacje - od poniedziałku do piątku w dniach 19 - 23 lutego 2018 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 od dyżurujących w Sądzie asystentów, referendarzy oraz kuratorów zawodowych.
 
  Porady będą udzielane w budynku Sądu Rejonowego w Krasnymstawie przy ul. Poniatowskiego 31, gdzie w pokoju nr 9 porad będzie udzielał referendarz sądowy, w pokoju nr 6 - kuratorzy zawodowi, natomiast w pokoju nr 123 A- asystent sędziego.

Linki:   pokrzywdzeni.gov

 
Baza danych instytucji i organizacji pomagających ofiarom przemocy w rodzinie

Gmina Krasnystaw

  • Punkt Konsultacyjny Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krasnym stawie, Urząd Gminy Krasnystaw, ul. M. Konopnickiej 4, 
  • Gminny Zespół Interdyscyplinarny, Urząd Gminy Krasnystaw ul. M. Konopnickiej 4, 
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krasnymstawie ul. M. Konopnickiej 4, 

 

Więcej…
 
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krasnymstawie informuje, iż wzorem lat ubiegłych Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje w dniach 22 lutego - 27 lutego 2016 r. "Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem". Zasadniczym celem tej inicjatywy jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem.

Więcej…
 
Nieodpłatna pomoc dla osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz członków ich rodzin
W związku z koniecznością zapewnienia odpowiedniego wsparcia osobom pokrzywdzonym przestępstwem oraz członkom ich rodzin, Ministerstwo Sprawiedliwości informuje, iż osoby te mają możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy podmiotów i organizacji pozarządowych, otrzymujących na ten cel dofinansowanie ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.
Więcej…
 
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
 
Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje w dniach 
24 lutego – 1 marca 2014 r. „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. 
Dyżury będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 
10.00 – 18.00, natomiast w sobotę w godzinach 10.00 – 13.00.
 
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL


Template "schoolfree" designed by Hilliger Media (© 2010)